Wise İndirim Kuponu – Ücretsiz Transfer Kodu

Wise, eski adıyla transferwise, sunduğu şeffaflık politikası sayesinde kullanıcıların sürpriz komisyonlar ve gizli kesintiler ile karşılaşmasının önüne geçmeyi hedefliyor. Aynı zamanda düşük işlem ücretleri ile uluslararası para transferlerinde Wise kullanmak oldukça tasarruflu olabilir.

Peki bu tasarrufu artırmanın ve yurt dışına Wise ile para göndermenin daha uygun bir yolu var mı? İşte bu yazımızda yurtdisindayiz.com okurları için Wise ile yaptığınız bazı işlemlerde geçerli promosyon kodları ve indirim kuponlarını ele alacağız. 

Özellikle yeni Wise kullanıcıları ilgilendiren bu makalede şu konulara değineceğiz:

Wise ile ücretsiz para transferi gerçekleştirmek için tıklayın:

Wise Sitesine Git

Wise Promosyon Kodu

Her ne kadar indirim ya da promosyon kodu denilince çeşitli harf ve rakamlardan oluşan bir dizi ifade akla gelse de Wise için durum farklı. Wise ücretsiz para transferi kampanyasından faydalanmanız için yapmanız gereken Wise kuponu bağlantısına tıklamak.

Yurtdisindayiz.com tarafından sunulan Wise ile ücretsiz transfer kampanyası Türkiye’deki kullanıcılar için de geçerli. Ancak ücretsiz para transferi 2000 £ ile sınırlı. 

Eğer farklı para biriminde gönderim yapacaksanız 2000 £’in seçtiğiniz para birimindeki karşılığına göre bir üst limitiniz olacaktır. 

Örneğin yaklaşık 590 dolar para transferi yapacağınızı varsayalım. Gönderilecek tutarın pound cinsinden karşılığı yaklaşık 500 £ olacaktır. Bu durumda bu transferi ücretsiz olarak gerçekleştirebileceksiniz.

Konuyu daha iyi açıklamak için 500 £, 2000 £ ve 10.000 £ tutarında para transferi yaparken promosyon kampanyasının nasıl çalıştığını ele alalım.

Gönderilecek Tutar£ (Pound) Birimindeki KarşılığıYurtdisindayiz.com Promosyon Kampanyasının Sunduğu İndirim
590 $500 £Herhangi bir transfer ücreti uygulanmaz. Transferiniz ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
2355 €2000 £Herhangi bir transfer ücreti uygulanmaz. Transferiniz ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
213.310 ₺10.000 £İlk 2000 £ (yaklaşık 42.660 ₺) para transferi ücretsizdir. Sonraki 8000 £ (yaklaşık 170.647 ₺) için düşük bir transfer ücreti uygulanır.
Wise Sitesine Git

Kimler Wise Ücretsiz Para Transferi Kampanyasından Faydalanabilir?

Uluslararası para transferini belirli bir miktara kadar ücretsiz yapmanızı sağlayan Wise promosyon kodu sadece yeni kayıt olan kullanıcılar için geçerlidir. Bu kupon, farklı para birimleri arasında para transferi yaparken kullanılabilir. 

İlginizi Çekebilir: Wise ile Para Transferi ve İşlem Ücretleri 

Kendi hesabınızda farklı para birimleri arasında döviz çevrimi yaparken bu kampanyadan faydalanamazsınız. Örneğin hesabınızdaki 1500 £’u Türk Lirası’na çevirmek istediğinizde bu fırsatı kullanamazsınız ve Wise tarafından belirlenen işlem ücreti geçerli olur.

Tek hesap ile 9 farklı para biriminde hesap bilgileri edinebileceğiniz Wise Çoklu Döviz Hesabı incelemesini okumanızı tavsiye ederiz.

Wise Promosyon Kampanyası Katılmaya Değer Mi?

Wise, halihazırda düşük maliyetli para transfer hizmeti sunan elektronik para kuruluşlarından bir tanesidir. Üstelik farklı para birimleri arasında çevrim yaparken reel döviz kurunu baz alır ve gizli komisyonlar eklemez. 

Bu haliyle bile yurt dışına para transferi için önemli alternatiflerden olan Wise, promosyon kodu ile ücretsiz para transferi imkanı sunuyor. Dolayısıyla yeni kullanıcılar için bu kampanya kesinlikle katılmaya değer. 

Fakat Wise, reel döviz kurunu uyguladığından bu durumun önüne geçiyor ve internette arama yaptığınız kur değeri ne ise o değerden işlem yapmanızı sağlıyor.

Wise İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Wise indirim kuponunu kullanmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekiyor:

1.Adım: Wise Promosyon Kodu linkine tıklayın

Wise ücretsiz para transferi linkini tıklayarak indirim kuponunu aktif edebilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra Wise’ın ana sayfasına yönlendirileceksiniz. Yurtdisindayiz.com tarafından sunulan indirim otomatik olarak uygulanmış olacak. 

Görüleceği üzere 2000 £’a kadar olan para transferlerinde hızlı ve kolay transfer yöntemini seçseniz bile indirim doğrudan uygulanır ve herhangi bir ücret ödemezsiniz. Wise hesabı oluşturduktan sonra kampanyadan yararlanabilirsiniz.

2.Adım: Wise Hesabı Oluşturun

Ücretsiz para transferi kampanyası sadece yeni kullanıcılar için geçerli olduğundan, ikinci aşama olarak Wise hesabı açmanız gerekecek. 

Wise’a kayıt olmanız ise oldukça basit. Yapmanız gereken ana sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Kaydolun” butonuna tıklamak ve sadece e-posta bilgilerinizle kayıt işlemini tamamlamaktır.

3. Adım: Ücretsiz Para Transferini Tamamlayın

Wise’a kayıt olduktan sonra promosyon kampanyası kapsamında yurt dışına ücretsiz para transferini gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle hangi para biriminde ve ne kadar para göndereceğinizi girin. Daha sonra hedef para birimini seçin ve para transferini tamamlayın. 

Uluslararası para transferini ücretsiz olarak yapabileceğiniz üst sınırın 2000 £ ile sınırlı olduğunu unutmayın. 

Özet

Yurt dışına belirli aralıklarla para transferi gerçekleştiriyorsanız ve henüz Wise ile tanışmadıysanız bu promosyon kampanyası tam size göre. Wise ile ücretsiz para transferi için sadece yurtdisindayiz.com tarafından oluşturulan linke tıklamanız yeterli. 

Kampanya linke tıkladıktan sonra indiriminiz otomatik olarak uygulanacaktır. Wise hesabı açtıktan sonra 2000 Sterlin’e kadar (farklı para birimlerinde transfer yapacaksanız o anki reel döviz kuruna göre karşılığı baz alınır) para transferini ücretsiz olarak gerçekleştirebileceksiniz. 

Wise Sitesine Git

Sıkça Sorulan Sorular

Wise indirim kodu var mı?

Evet, yurtdisindayiz.com okurları için özel olarak oluşturulan ve 2000 Sterlin tutarındaki para transferine kadar ücretsiz işlem yapmanızı sağlayan indirim kuponu mevcut. 

Yüksek miktarda para transferi yapacaksanız ilk 2000 £ için ücret ödemezsiniz. Küçük miktarlarda para gönderimi için 2000 £’ya kadar ücretsiz transfer yapabilirsiniz.

Wise promosyon kampanyası kimler için geçerli?

İndirim fırsatı sadece yeni Wise kullanıcıları için geçerli. Ayrıca sadece farklı para biriminde gerçekleştirilen ve 2000 £’ya kadar olan transferlerde promosyon kampanyasından faydalanabilirsiniz.