Hakkımızda

Yurtdışındayız, yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın aklına takılan sorulara kapsamlı, açıklayıcı ve deneyimlere dayanan cevaplar vermek için kurulmuş bir platformdur. Platformda yayınlanan yazılar farklı ülkelerde yurtdışı tecrübesi yaşamış editörler tarafından hazırlanmaktadır.

Aynı zamanda yazdığımız yazılarla Türkiye’de yaşayıp yurtdışına taşınmayı, yurtdışında okumayı ya da yurtdışından para kazanmayı düşünen kişilere de yardım etmeyi hedefliyoruz.

Her geçen gün artan ziyaretçilerimizle ayda ortalama 100.000 sayfa görüntülenmesine ulaşan sitemizin ziyaretçilerinin önemli bir bölümünü yurtdışında yaşayan ya da çeşitli sebeplerle yurtdışıyla bağı olan insanlardan oluşuyor.

Yurtdışındayız sitesinin geliri yönlendirdiğimiz web sitelerinde yapılan işlemlerden alınan küçük komisyonlardır. Eğer sitemize reklam vermek ya da yorum ve önerilerinizi iletmek istiyorsanız info@yurtdisindayiz.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. 

Aynı zamanda kapımız yurtdışı tecrübesi yaşamış herkesin deneyimlerini aktarabilmesi için sonuna kadar açık. Yurtdışında yaşadığınız herkesin aklına takılan, bir konuda bilgi sağlayarak sitemize konuk yazar olarak katkıda bulunabilirsiniz. Misafir yazarlarımız da info@yurtdisindayiz.com adresinden bize ulaşabilir.