Hakkımızda

Yurtdışındayız, yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın aklına takılan sorulara kapsamlı, açıklayıcı ve deneyimlere dayanan cevaplar vermek için kurulmuş bir platformdur. Platformda yayınlanan yazılar farklı ülkelerde yurtdışı tecrübesi yaşamış editörler tarafından hazırlanmaktadır.

Her geçen gün artan ziyaretçilerimizle şimdilik günlük ortalama 350 farklı ziyaretçiye ulaşan sitenin ziyaretçilerinin tamamı yurtdışında yaşayan (Siteye giriş yapan kullanıcıların yalnızca yüzde %55’i Türkiye’de yaşıyor. Bu Türkçe bir site için çok düşük bir oran) ya da çeşitli sebeplerle yurtdışıyla bağı olan insanlardan oluşur. Bu da çok spesifik bir takipçi kitlemiz için omuzlarımıza büyük bir sorumluluk yüklüyor.

Yurtdışındayız sitesinin geliri yönlendirdiğimiz web sitelerinde verilen siparişlerden alınan küçük komisyonlardır. Eğer sitemize reklam vermek ya da yorum ve önerilerinizi iletmek istiyorsanız info@yurtdisindayiz.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. 

Aynı zamanda kapımız yurtdışı tecrübesi yaşamış herkesin deneyimlerini aktarabilmesi için sonuna kadar açık. Yurtdışında yaşadığınız herkesin aklına takılan, bir konuda bilgi sağlayarak sitemize konuk yazar olarak katkıda bulunabilirsiniz. Misafir yazarlarımız da info@yurtdisindayiz.com adresinden bize ulaşabilir.