Yurtdışından beINConnect Nasıl İzlenir? 2024

BeIN Medya Group tarafından yönetilen beINConnect, yerli ve yabancı pek çok dizi, film ve belgesellerin yanı sıra Süper Lig ve Avrupa Ligi maçları gibi çok sayıda spor içeriklerini izleyebileceğiniz bir platform. Hem eğlence hem de spor içerikleriyle Türkiye’de çok sayıda abonesi olan beINConnect, Süper Lig maçlarının yayın haklarını satın alan tek platform olduğu için bu maçları başka bir kanal ya da platform izlemek mümkün olmayabilir.

Yurt dışında yaşayan Türkler de beINConnect içeriklerine Türkiye dışındaki ülkelerden erişim sağlanıp sağlanmadığını merak ediyor olabilir. beINConnect yurtdışından erişilebilir olsa da yayın haklarından dolayı spor içerikleri ya da bazı yerel içerikler yurt dışından izlenemeyebilir.

Yurt dışından kısıtlı erişim sağlanması nedeniyle yurtdışındaki Türkler, beINConnect içeriklerini izlemek için alternatif yollar deneyebilir. Bu noktada VPN kullanarak yurtdışından beINConnect üzerinden maçları ve yerel içerikleri izlemek mümkün olabilir. Bu yazımızda ExpressVPN gibi güvenilir ve hızlı erişim sağlayıcılar ile yurtdışındayken beINConnect Türkiye içeriklerini nasıl izleyeceğinizi detaylı olarak anlatacağız.

ExpressVPN Sitesine Git

Bu içerikteki konu başlıklarımız genel olarak şöyle:

 • Yurtdışından beINConnect Nasıl İzlenir?
 • Yurtdışından VPN ile beINConnect İzlemek
 • beINConnect Yurtdışı Paketleri
 • Yurtdışından Ücretsiz VPN ile beINConnect İzlenir Mi?

beINConnect yurtdışında izlenir mi?

Eski adı Digiturk Play olan beINConnect, Türkiye’de özellikle yayın haklarını satın aldığı spor içerikleriyle öne çıkan bir platform. Yurtdışında yaşayan Türk vatandaşlarımız da yayın hakları sadece Türkiye’de geçerli olan eğlence ve spor yayınlarını izleyip izleyemeyeceğini merak ediyor.

beINConnect dahilindeki bazı içerikler yurtdışından da erişilebilir olsa da yayın ve telif hakları nedeniyle Türkiye aboneliklerindeki tüm içerikleri yurtdışından izlemek mümkün olmayabilir. Türkiye’deki ulusal TV kanalları ve futbol içeriklerini izlemek için abonelik seçeneği bulunsa da beINConnect platformundaki dizi ve filmleri içerek bir yurtdışı paketi görünmüyor.

beINConnect yurtdışı paket içerikleri, ücretleri ve altyazı seçenekleri bulunduğunuz ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle en doğru bilgi için bulunduğunuz ülkedeki beINConnect aboneliklerini ve paket içeriklerini inceleyebilirsiniz.

Eğer beINConnect ya da beIN Sports içeriklerine ülkenizden erişim sağlanamıyorsa ya da beINConnect platformunda yer alan eğlence içeriklerini izlemek isterseniz VPN kullanımı bir seçenek olabilir.

Alternatif bir yöntem olarak yurtdışından tüm beINConnect yayınlarını izlemek için ExpressVPN gibi güvenilir bir VPN hizmetini de tercih edebilirsiniz. ExpressVPN ile nasıl beINConnect izleyeceğinizi yazımızın devamında adım adım anlatacağız.

ExpressVPN’in özelliklerini, kampanyalarını ve üyelik paketlerini incelemek için aşağıdaki butona tıklayarak internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ExpressVPN Sitesine Git

Yurtdışından beINConnect nasıl izlenir?

beINConnect, yurtdışındaki Türkler için ulusal TV kanallarını ve futbol içeriklerini izleyebilecekleri bir abonelik sistemi sunarken Türkiye’deki platformda yer alan yerli/yabancı dizi ve filmleri içeren bir yurtdışı paketi görünmüyor. Bu noktada eğer BeIN Sports kanallarını izlemek istiyorsanız bulunduğunuz ülkeye göre erişim olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

beINConnect yurtdışı paketleri ülkeden ülkeye değişiklik gösterebildiği için bulunduğunuz ülkede tüm beINConnect içeriklerini görüntülemek mümkün olmayabilir. Üstelik içeriklere erişim sağlasanız bile altyazı seçenekleri kısıtlı olabilir.

Bu yüzden eğer yurtdışında yaşıyorsanız ve beINConnect platformunda yer alan yerli/yabancı pek çok dizi ve filmin yanında Süper Lig ve Avrupa Ligi maçlarını da izlemek istiyorsanız VPN kullanmak bir seçenek olabilir.

Bu noktada Türkiye’de sunucusu bulunan ExpressVPN gibi bir hizmet sağlayıcıyı tercih ederek yurtdışından Türk kanallarını izlemek mümkün olabilir. Üstelik VPN kullandığınızda telefon, tablet, bilgisayar ve Smart TV gibi farklı cihazlarda herhangi bir kısıtlama olmadan beINConnect platformunda yer alan tüm içerikleri izleyebilirsiniz.

Yurtdışından beIN Sports izlemek

beIN Sports internet sitesindeki 19.09.2023 tarihindeki güncel bilgiye göre erişim sağlanabilen ülkeler: Orta Doğu ve Afrika, Kanada, Türkiye, Hong Kong, Singapur, Fransa, Avusturalya, Endonezya, Filipinler, ABD, Yeni Zelanda, Tayland ve Malezya.

Buna göre Türk nüfusunun çoğunlukta olduğu Avrupa ülkeleri bu listede yer almadığı için beIN Sports’un henüz Fransa dışındaki Avrupa ülkelerinde erişime açık olmadığı söylenebilir.

Eğer bu listede yer almayan bir ülkede yaşıyorsanız beIN Sports’ta yer alan maçları ve diğer spor programlarını izlemek istiyorsanız Türkiye’de sunucusu bulunan ExpressVPN gibi bir VPN tercih edebilirsiniz.

VPN kullanarak beIN Sports platformunda yer alan futboldaki Süper Lig, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Şampiyonlar Ligi, İngiltere Premier Ligi gibi pek çok popüler lig maçlarını herhangi bir kısıtlama olmadan izlemek mümkün. Ek olarak basketbolda Türkiye Süper Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Avrupa Basketbol Şampiyonası, NBA ve FIBA Şampiyonlar Ligi maçlarını da canlı olarak izleyebilirsiniz. Futbol ve basketbolun yanı sıra tenis, voleybol, güreş, formula1 ve e-spor gibi farklı spor branşlarındaki karşılaşmaları da takip edebilirsiniz.

beIN Sports ile canlı maç yayınlarına ek olarak karşılaşma bittikten sonra maç özetini de izleyebilirsiniz.

ExpressVPN Sitesine Git

Yurt dışından VPN ile beINConnect izlemek

Yurtdışındayken beINConnect içeriklerini VPN kullanarak kolaylıkla izleyebilirsiniz. Seçeceğiniz bir VPN sağlayıcısı, internete bağlandığınız IP adresinizi değiştirerek seçeceğiniz ülkede (beINConnect için Türkiye’yi seçmelisiniz) gösterir. Böylece konumunuz Türkiye’de görüneceği için Türkiye’de erişilebilir tüm içerikler yurtdışında da izlenebilir.

VPN kullanarak beINConnect yayınlarını mobil cihazlarınızdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan ya da smart TV gibi farklı cihazlardan izleyebilirsiniz. Yazımızda VPN kullanarak beINConnect içeriklerini nasıl izleyeceğinizi detaylı olarak açıklamanın yanı sıra güvenilir ve hızlı bir VPN sağlayıcısı olan ExpressVPN’den de bahsedeceğiz.

ExpressVPN örneği üzerinden açıkladığımız şu adımları takip ederek beINConnect’i yurtdışından izleyebilirsiniz:

1. Adım: ExpressVPN’e üye olun.

İlk olarak ExpressVPN internet sitesini ziyaret ederek size uygun bir paket seçin. Ardından kişisel bilgilerinizi girip ödemeyi gerçekleştirerek üyeliğinizi tamamlayın.

Üyelik sonrası ExpressVPN’den memnun kalmadığınız durumda 30 gün içinde para iadesi garantisi bulunuyor.

2. ExpressVPN’i cihazınıza indirin.

Üyelik sonrası kullanmak istediğiniz cihazınıza ExpressVPN uygulamasını indirerek e-posta adresinize gönderilecek olan kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.

3. VPN’e bağlanarak aktive edin.

ExpressVPN’e giriş yaptıktan sonra VPN’e bağlanmak için bir ülke seçin ve bağlantı başlatma butonuna basın. Saniyeler içinde bağlantınız gerçekleşecek.

Bu noktada Türkiye’deki beINConnect içeriklerine erişim sağlamak için ülke listesinden Türkiye’yi seçmelisiniz.

4. beINConnect üzerinden üyelik oluşturun.

VPN bağlantısının ardından beINConnect internet sitesine giderek eğlence ya da spor paketlerinden size uygun olanı seçin. Üyelik ve ödeme işlemlerini tamamlayarak aboneliğinizi başlatın.

5. İçerikleri izlemeye başlayın.

Üyelik işlemlerinin ardından dünyanın her yerinde Türkiye’deymiş gibi tüm beINConnect içeriklerini izlemeye başlayabilirsiniz.

ExpressVPN Sitesine Git

Yukarıdaki adımlarda örnek olarak seçtiğimiz ExpressVPN, yeni üyeliklerde yıllık abonelik satın alan kullanıcılarına 12 aya ek olarak +3 ay ücretsiz kullanım hakkı sunuyor. Yani 12 aylık abonelik satın aldığınız durumda ExpressVPN’i toplamda 15 ay kullanabilirsiniz.

Bu kampanyaya ek olarak ExpressVPN’in güvenilir ve popüler VPN şirketlerinden biri olmasını sağlayan diğer avantajları ise şöyle:

 • Üyelik sonrası memnun kalmadığınız durumda 30 gün içinde para iade garantisi.
 • Uygulama ve internet sitesinde Türkçe dil desteği.
 • Android ve iOS tüm cihazlardan uygulamaya erişim imkanı.
 • Dünya genelinde çok sayıda ülkede sunucularıyla en hızlı ve en güvenilir VPN sağlayıcılardan biri.
 • Türkiye’de bulunan sunucusu sayesinde Türkiye’deki tüm içeriklere erişim sağlama imkanı.
 • Yüksek güvenlikli şifreleme ile kişisel bilgileriniz ve IP adresiniz gibi verilerinizin saklı tutulması.
 • 7/24 müşteri hizmetleri desteği.
 • Herhangi bir kısıtlama olmadan tüm sitelere hızlı ve kesintisiz erişim.

ExpressVPN hakkında detaylı bilgi almak ve ExpressVPN’e abone olmak için aşağıdaki butona tıklayarak internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ExpressVPN Sitesine Git

Yurtdışından beIN Sports ile Süper Lig maçları nasıl izlenir?

Yurtdışında yaşarken Türkiye Süper Lig maçlarını güvenilir bir VPN seçtikten sonra yukarıda bahsettiğimiz adımları takip ederek kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Seçtiğiniz VPN sağlayıcının kurulumunu tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey beIN Sports internet sitesini ziyaret ederek Türkiye’deymiş gibi üyelik oluşturmak. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra Süper Lig maçlarını canlı olarak hemen izlemeye başlayabilirsiniz. BeIN Sports platformu üzerinden maç sonrası maç özetlerini ve golleri izlemek de mümkün.

Süper Lig maçlarını yurtdışındayken telefon, tablet ya da Smart TV gibi farklı cihazlardan da izleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise abonelik satın aldığınız VPN’in istediğiniz cihazlarda kurulumunu yapmak ve ardından beIN Sports platformuna giriş yapmak.

Yurtdışından Süper Lig maçlarını kesintisiz bir şekilde izlemek istiyorsanız en güvenilir ve popüler VPN şirketlerinden biri olan ExpressVPN’i deneyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Yurtdışından Türkiye VPN nasıl kullanılır?

beINConnect yurtdışı paketleri

beINConnect, Avrupa’daki kullanıcılar için Digiturk Euro paketi ile futbol ve ulusal kanalları içeren bir paket sunuyor. Digiturk Euro internet sitesindeki bilgilere göre bu pakete beINConnect eğlence paketi dahil değil. Bu paket ile izleyebileceğiniz kanallardan bazıları şöyle:

 • TRT Kanalları
 • Kanal D
 • ATV
 • Show TV
 • TV8
 • beIN Sports 1
 • beIN Sports 2
 • beIN Sports 90+1

Eğer yurtdışından beIN Sports üyeliği almak istiyorsanız güncel olarak Fransa dışındaki Avrupa ülkelerinde beIN Sports üyeliği henüz aktif değil. Türkiye dışında beIN Sports üyeliği ile yayınları izleyebileceğiniz bazı ülkeler:

 • Fransa
 • ABD
 • Kanada
 • Avusturalya
 • Hong Kong

Eğer bu ülkelerden birinde değilseniz ve beIN Sports aboneliği satın almak istiyorsanız yazıda daha önce bahsettiğimiz gibi VPN kullanabilirsiniz. VPN kurulumu sonrası Türkiye’deymiş gibi üyelik oluşturarak yayınları izlemeye başlayabilirsiniz.

Yurtdışında beINConnect izlemek için ücretler ne kadar?

Türkiye’deki beINConnect spor ve eğlence paketlerinin ücretleri, bağlantı hızına göre değişiklik gösteriyor. Örneğin yerli ve yabancı pek çok dizi, film ve belgesellerin yer aldığı 12 aylık eğlence paketi:

 •  16 Mbps hızla aylık 259 TL.
 • 100 Mbps hız ile aylık 339 TL.

Türkiye Süper Ligi, İngiltere Premier Ligi gibi maç yayınlarını içeren spor paketinin fiyatları da aynı şekilde hıza göre değişiyor. Eğlence paketinde olduğu gibi 12 aylık spor paketi de:

 • 16 Mbps hızla aylık 259 TL.
 • 100 Mbps hız ile aylık 339 TL.

Yurtdışı abonelik sistemi ise Türkiye’dekinden farklı olarak geliştirilmiş. Öncelikle yerli ve yabancı pek çok yapımın yer aldığı beINConnect eğlence platformu için henüz bir yurtdışı paketi görünmüyor. Fakat Türkiye’deki ulusal TV kanalları ve beIN Sports kanalları için Digiturk bünyesinde farklı abonelik seçenekleri var.

Örneğin sadece Türkiye’deki ulusal TV kanallarını izlemek isterseniz:

 •  1 yıllık 89 Euro ödemeniz gerekiyor.

Eğer hem ulusal TV kanallarını hem de futbol yayınlarının yer aldığı beIN Sports kanallarını izlemek isterseniz:

 • Abonelik ücreti 1 yıllık 119 Euro olarak belirlenmiş.

Yalnızca futbol değil farklı spor alanlarındaki karşılaşmaları da takip etmek istiyorsanız beIN Sports internet sitesi üzerinden ayrı bir abonelik oluşturmak da mümkün. Ancak şu anda beIN Sports yurtdışı aboneliğinin erişime açık olduğu ülke sayısı oldukça kısıtlı. Örneğin Türk nüfusunun çoğunlukta olduğu Almanya, Hollanda gibi ülkeler bu listede yer almıyor. Avrupa’da yalnızca Fransa’da yaşıyorsanız aylık 15 Euro ödeyerek beIN Sports üyeliği satın alabilirsiniz.

Yurtdışında beINConnect’i neden izleyemiyorum?

Bazı ülkelerde yayın ve telif hakları nedeniyle beINConnect platformuna ya da beIN Sports kanallarına erişim sağlanamayabilir. Çünkü bazı yerel yapımların ve spor karşılaşmalarının telif hakları sadece Türkiye için ya da belirli ülkeler için alınmış olabilir.

Özetle; eğer bulunduğunuz ülkede beINConnect içeriklerini ve beIN Sports kanallarını izleyemiyorsanız nedenlerinden biri içeriklerin yayın haklarının kısıtlı olması.

Bu nedenle eğer Türkiye’deyken açtığınız bir beINConnect hesabınız olsa bile yurtdışına çıktığınızda erişiminiz kesilebilir ya da içerikler kısıtlanabilir. Çünkü IP adresiniz Türkiye dışında bir konumda görünür ve içeriklerin lisansları geçersiz sayılabilir.

Bu durumda VPN kullanarak herhangi bir kesinti ya da kısıtlama olmadan beINConnect izlemeye devam edebilirsiniz. Yazımızda bahsettiğimiz güvenilir ve yüksek hızda hizmet sağlayan ExpressVPN’i tercih edebilir ve aşağıdaki butona tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

ExpressVPN Sitesine Git

Yurtdışından ücretsiz VPN ile beINConnect izlenir mi?

Evet, yurtdışından beINConnect izlemek için ücretsiz VPN servisleri mevcut. Ancak ücretsiz VPN sağlayıcılar yeterli sunucuya sahip olmayabilir ve dilediğiniz ülkeden bağlantı kurmanıza izin vermeyebilir. Örneğin beIN Sports kanalları için Türkiye’de sunucusu olmayan bir ücretsiz VPN servisi işinize yaramaz.

Ücretsiz VPN servisleri, veri güvenliği açısından bazı dezavantajlara sahip olabilir. Ücretli ve güvenilir VPN sağlayıcıların güçlü veri şifreleme tekniklerinin aksine; ücretsiz VPN servisleri, kişisel verilerinizi ve gerçek IP adresinizi tamamen gizli tutamayabilir. Bu noktada bazı sızıntılar ve veri hırsızlığı yaşama ihtimali artabilir.

Buna ek olarak, ücretsiz VPN sağlayıcıların bağlantı hızları da beklentinizin altında kalabilir. Yeterli hıza sahip olmamanız durumunda izlediğiniz dizi, film ya da maçlarda sık sık donmalar ve kesintiler yaşayabilirsiniz.

ExpressVPN gibi güvenilir VPN sağlayıcılarını kullanarak, aynı şekilde yurtdışından Netflix  Türkiye dizileri izlemek ve yurtdışından BluTV izlemek de mümkün.

Özetle

Yurtdışından beINConnect ve beIN Sports içeriklerine erişim sağlamak için 2 seçenek bulunuyor:

 1. Digiturk Euro üzerinden beINConnect üyeliği satın almak (tüm ülkeler için geçerli olmayabilir).
 2. Güvenilir bir VPN servisi ile Türkiye sunucusuna bağlanmak.

Her ne kadar bazı ülkelerden beINConnect ve beIN Sports erişimi bulunsa da yurtdışı üyeliklerinde yayın ve telif hakları nedeniyle Türkiye’de erişime açık tüm içerikleri göremeyebilirsiniz. Bu noktada VPN kullanımı alternatif bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor.

ExpressVPN gibi güvenilir ve Türkiye’de sunucusu bulunan bir VPN tercih ederek Türkiye aboneliklerindeki tüm dizi, film ve spor içeriklerini kolay ve yüksek hızda izlemek mümkün.

ExpressVPN, yeni abonelere özel olarak 12 aylık paket alımında +3 ay ek kullanım hakkı sunuyor. Böylece 12 aylık ödeme yaparak ExpressVPN’i 15 ay boyunca kullanabilirsiniz. Üstelik ilk 30 gün içinde para iade garantisi de var.

ExpressVPN’e üye olarak hangi ülkede olursanız olun konumunuzu Türkiye olarak ayarlayabilir ve Türkiye’de erişilebilir tüm içerikleri hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Bu kampanyalar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve ExpressVPN’e üye olmak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ExpressVPN Sitesine Git

Sıkça sorulan sorular

beINConnect yurtdışında izlenir mi?

beINConnect içeriklerini bulunduğunuz ülkeye göre sunulan yurtdışı abonelikleriyle ya da VPN kullanımıyla izlemek mümkün. Yurtdışı aboneliği bulunsa da eğlence ve spor içerikleri yayın hakları dolayısıyla Türkiye’de erişilebilir içeriklerle aynı olmayabilir. Bu noktada kısıtlama olmadan içerikleri takip etmek için VPN kullanılabilir.

Yurtdışından VPN ile beINConnect izleyebilir miyim?

Yurtdışındayken VPN kullanarak başka bir ülkede olmanıza rağmen Türkiye’deymiş gibi içerikleri izlemek mümkün. ExpressVPN gibi güvenilir bir VPN sağlayıcıyı tercih ederek konumunuzu Türkiye olarak belirleyebilir ve beINConnect üzerinden üyelik oluşturarak Türkiye’deki içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.