Waipu TV Nedir: Almanya’dan Türk Kanallarını İzlemek

Almanya’da yaşıyorsunuz ancak sevdiğiniz Türk programlarını da izlemek istiyorsunuz. Bu Türk yayınlarının izlemek için farklı yolları var. Örneğin çanak anten taktırabilir ve bu yolla sevdiğiniz Türk yayınlarını izleyebilirsiniz. Ancak size daha kolay bir öneriyle geldik: Waipu TV

Waipu TV ile kolayca çanak antenle ya da kablo yayınlarıyla uğraşmadan istediğiniz zaman, istediğiniz yerden bir abonelik ile istediğiniz Türk programlarını izleyebilirsiniz. Bu yazımızda, Waipu TV’ye ek olarak, Almanya’dan Türk kanallarını izlemek için kullanabileceğiniz ExpressVPN‘den de bahsedeceğiz.

Waipu TV Nedir?

Waipu TV bir IPTV sistemi, yani çanak ya da kablo kullanmadan internet üzerinden erişim sağlayabileceğiniz bir uygulama. Waipu TV Türk ile istediğiniz Türk kanallarını ve programlarını izleyebilirsiniz.

Ayrıca Waipu TV, Netflix izleme imkanı da sağlıyor. TV programlarını kayıt etme seçeneği ile daha sonra internete girmeden de izleyebilirsiniz. Yurtdışında Netflix Türkiye izleme yazımızda da Almanya’ya açık olmayan Türk Netflix içeriklerini nasıl izleyebileceğinizden bahsetmiştik. O yazımız da size Türk içerikleri için bir yol gösterebilir.

Waipu TV’de Hangi Kanallar Var?

Sistemde 151 kanal bulunmaktadır. Bu kanallardan 30’dan fazlası HD olarak yayın yapmaktadır. 113 adet Alman kanalının yanı sıra 38 tanesi ise Türk kanallarıdır.İzleyebileceğiniz kanalların tam listesine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Almanya’da Türk kanalları nasıl izlenir?

Almanya’da Türk kanalları izlemek için çeşitli yöntemler izlenebilir. Çanak anten ile Türk kanallarına erişebilmek bir seçenek. Diğer bir seçenek ise VPN sayesinde konumunuzu değiştirerek dilediğiniz içeriğe erişmek. 

Önerilen ilgili içerik: Yurtdışından Türk kanalları nasıl izlenir?

 Almanya’da internetten Türk kanalları nasıl izlenir?

Almanya’da yaşarken Türk kanallarını izlemek günümüzde oldukça kolay. Türk kanallarının çektiği çanak anten veya kablolu televizyon servisleri satın alarak sevdiğiniz Türk dizilerini takip edebilir, Türkiye’deymiş gibi Türk kanallarına erişebilirsiniz. Bir diğer seçenek de VPN kullanmak.

ExpressVPN 3 ay ücretsiz kampanya
ExpressVPN sitesine git

 Almanya’da çanak antensiz Türk kanalları nasıl izlenir?

Waipu TV, Almanya’dan Türk kanallarına çanak antene veya kabloya gerek kalmadan erişim imkanı sağlayan bir hizmet. 

Waipu TV Ücretleri

Waipu TV ile Türk yayınları izlemek isteyen izleyiciler için 2 farklı abonelik imkânı sunuyor. Türk Paketi ve Perfect Plus Türk paketi. Türk Paketi 9.99 €, Perfect Plus ise  22.99 €. Bu paketlerden herhangi birini 1 ay boyunca ücretsiz olarak deneyerek kararınızı verebilirsiniz.

Waipu TV ile birlikte Netflix izlemek istiyorsanız fiyatlar artış göstermektedir. Fiyatların değişebileceğini unutmayın. Abone olmak istiyorsanız ücretlendirmeye mutlaka tekrar bakınız. Fiyat listesine ve erişebileceğiniz içeriklere dair güncel bilgiye resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Mevcut Waipu TV ücretleri şu şekilde:

 • Perfect Plus + Netflix Basic Paketi: 9,75 Avro
 • Perfect Plus + Netflix Standard Paketi: 12,25 Avro
 • Perfect Plus + Netflix Premium Paketi: 14,75 Avro

Ödemeler aylık olarak gerçekleşiyor. Ödemeleriniz PAYPAL, Mastercard, VISA ve SEPA ile yapabilirsiniz.

Waipu TV Nasıl Kullanılır?

Waipu TV kullanmak oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey bir üyelik açıp istediğiniz paketi seçmek. Bir ay boyunca ücretsiz deneme imkânı sunan Waipu TV yine de kayıt olurken hesap bilgilerinizi istiyor. Bir ay boyunca hesabınızdan hiçbir şekilde para çekilmiyor ve ay sonunda eğer kullanmaktan vazgeçerseniz iptal etme hakkınız da bulunuyor.

İstediğiniz herhangi bir cihazdan Waipu TV’yi izleyebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken Waipu TV uygulamasını cihazınıza yüklemek. 4 farklı cihazdan aynı anda izleme imkânıyla ister telefon isterseniz de televizyonunuzdan Türkiye’deki herhangi bir kanalı izleme imkânınız bulunuyor. 

Almanya’da Türk kanalları nasıl izlenir?

Almanya’dan Türk kanallarına erişebilmenin bir yöntemi de VPN kullanmak. VPN’in açılımı: virtual personal network, yani sanal özel ağ.

Hangi ülkede olduğunuzdan bağımsız VPN kullanarak konumunuzu değiştirebilir, Türk kanalları izlemek istediğinizde Türkiye’den internete bağlanıyormuş gibi ülkenizi Türkiye seçebilirsiniz. Böylelikle Almanya’da olsanız dahi Türk kanallarına erişebilirsiniz.

Almanya’da internetten türk kanalları nasıl izlenir?

Türk kanallarını Almanya’dan izleyebilmeniz için şu yöntemlerden birini seçebilirsiniz:

 • Waipu TV ile Türk Paketi üyeliği oluşturarak: Tek yapmanız gereken Waipu TV üzerinden bir üyelik satın almak. Türk Paketi Alman kanallarının yanı sıra 38 Türk kanalına da erişim hakkı tanır.
 • VPN kullanarak: ExpressVPN gibi güvenilir bir VPN hizmeti kullanarak da Almanya’dan Türk kanallarını izleyebilmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken ExpressVPN üzerinden konumunuzu Türkiye olarak ayarlamak. ExpressVPN‘le ayrıca Netflix, Exxen gibi kanalların sadece Türkiye’ye özel içeriklerine de Almanya’dan ulaşabilirsiniz. Bunun için de yine VPN üzerinden konumunuzu Türkiye olarak ayarladığınızda, Türkiye’deki tüm içerikler sizin için de erişilebilir olur.
ExpressVPN sitesine git

Almanya’da çanak antensiz Türk kanalları nasıl izlenir?

Almanya’da yaşarken Türk kanalları izleyebilmenizin tek yolu artık bir kablolu tv veya çanak anten satın almak değil. Waipu sayesinde tek yapmanız gereken bir Türk Paketi’ne üye olmak. Bu sayede 38 Türk kanalına ve yine Alman kanallarına erişim mümkün.

Çanak antensiz Türk kanallarını VPN kullanarak da izlemek mümkün. VPN konum değiştirme hizmeti sayesinde konumunuzu Türkiye olarak gösterebilir ve Türk kanallarını ek bir çanak antene ihtiyaç duymadan izleyebilirsiniz.

Waipu TV ve Netflix

Netflix dünyada oldukça yaygın bir yayın şirketi. Belgesel, dizi ve filmleriyle birçok insanın kullandığı bir uygulama halini aldı. Peki, Waipu TV üyeliği ile aynı anda Netflix izleyebileceğinizi de biliyor musunuz? 

Waipu TV üyeliği alırken Perfect Plus aboneliğini seçerseniz çift ücret ödemeden Netflix aboneliği de almış olacaksanız ve Netflix içeriklerine de erişebileceksiniz. Waipu TV size Netflix hesabınızı oluşturabilmeniz için bir mail hesabı gönderecek ve ödemeleriniz Waipu TV üzerinden yapılacak.

Eğer Netflix üyesi iseniz ve Waipu TV’de kullanmak istiyorsanız Netflix üyeliğinizi Waipu TV’ye bağlamak için bir e-mail alacaksanız. Bu bağlantıyı tamamladığınızda ödemeleriniz Waipu TV üzerinden olacak. Eğer Waipu TV üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız Netflix hesabınız Netflix üzerinden çalışmaya devam eder. Ücretlendirme bu durumda Netflix tarafından yapılır.

*Waipu TV üzerinden Netflix kullanmak isterseniz aylık ödemelerinizde 1.50 €’ya kadar tasarruf edebilirsiniz.

*Netflix hesabınızı üçüncü taraf sağlayıcılarından aldıysanız (Apple ve Amazon gibi) Netflix rezervasyonunuz Waipu TV tarafından yapılamaz. Sadece Waipu TV’nin kendi sitesinden doğrudan abonelik yaptıran müşteriler tarafından kullanılabilir.

Waipu TV Kullanmak Yasal mı?

Waipu TV, yurtdışında Türk kanallarını izleyebileceğiniz ilk ve tek legal IPTV. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ve herhangi bir sorunda sorularınıza cevap alabileceğiniz bir  sisteme sahip.. 

Hangi Ülkelerde Kullanılır?

Almanya çıkışlı olan Waipu TV’yi AB(Avrupa Birliği) olan bütün ülkelerde kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabileceğiniz AB ülkeleri listesi aşağıda yazılıdır.

* AB ülkeleri: Belçika, Bulgaristan, Danimarka, Almanya, Estonya, Finlandiya, Fransa, Yunanistan, İrlanda, İtalya, Hırvatistan, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Avusturya, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İsveç, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Birleşik Krallık, Kıbrıs

Kısaca Waipu TV

 • 38 Türk kanalı dışında 100’den fazla kanal izleme imkânı sunan yasal bir IPTV’dir.
 • Bu kanallar dışında ek olarak Netflix aboneliği de açabilir ve çift ücret ödemeden daha uygun bir fiyattan Netflix de izleyebilirsiniz.
 • İlk ay ücretsiz deneme imkanı sunar.
 • İstediğiniz zaman iptal ettirme hakkı sunar.
 • Ödemeler aylık olarak yapılmaktadır.
 • Aynı anda 4 farklı cihazdan izleme imkânı sunar.
 • İnternet olmadan izlemek istediğiniz programlar için kayıt imkânı tanımaktadır.
 • Çanak anten, kablo tv gibi eklentilerle uğraşmadan kolayca istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz.

Yurtdışından Türk kanallarını izlemek için yurtdışından Türkiye VPN kullanımı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

ExpressVPN sitesine git


Türk kanalları internet üzerinden nasıl izlenir?

İnternet üzerinden Türk kanallarını izlemek için bir VPN hizmeti alabilir, bulunduğunuz ülkeyi Türkiye seçerek Türk kanallarına erişebilirsiniz. Bir diğer seçenek de Waipu TV gibi bir IPTV kullanmak.

Almanya’da Türk kanalları nasıl izlenir?

Almanya’da ikamet edenler için Türk kanallarını izleme seçenekleri bulunur. Kablo TV, çanak anten kullanmak televizyonunuzda Türk kanalları izlemenize izin verebilir. Ayrıca Waipu TV Türk kanalları paketlerini kullanarak da Türk kanallarına erişebilirsiniz. 
VPN ile de internetten Türkiye’ye bağlanarak Türk kanallarını izleyebilirsiniz.